Kurumsal Kimlik

Sosyal Sorumluluk

Başarılı şirketler, sadece ürün ve hizmetleriyle değil aynı zamanda topluma yaptıkları katkılar ile başarı sağlarlar. Ticari faaliyetimizi sürdürürken kanuna, ahlak standartlarına ve insan haklarına tam anlamıyla uyumlu davranmak ve faaliyetlerimizin dünyanın her yerinde çevreye verebileceği zararı en aza indirgemek zorundayız.

 

Sosyal sorumluluğumuz çalışanlarımızın beklentileriyle uyumlu olan, onların sorunlarına ilgi göstererek mutlu çalışanlara, daha mutlu ve memnun müşterilere sahip olmamızı sağlıyor. Bu çerçevede daha iyi bir toplum ve daha iyi bir çevre için gönüllü olarak sorumluluklarımızı yerine getirmekteyiz.

 

Sektörümüzde ana madde olarak kullanılan kağıt tüketiminin, doğadaki ağaçlara verebileceği zararı minimize edebilmek adına geri dönüşümlü ürün üretimi konusunda hassasiyet göstermekteyiz. Kağıt atıkların birer çöp olmadığını ve geri kazanılabilecek bir hammadde olduğunu toplumumuza aşılamanın gayreti içerisindeyiz.

 

Bu vesile ile geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza daha yaşanılabilir bir dünya bırakmak bilinci içerisinde, daima kendimizi ve müşterilerimizi geliştiriyoruz...

Copyright © 2014 Kutucu. Tüm Hakları Ofsetsan'a Aittir.

Kutucu, bir Ofsetsan markasıdır.